+48 697 94 80 85

Lek. dent. Justyna Lisowska


 

Lekarz dentysta Justyna Lisowska to doświadczony stomatolog, specjalizujący się przede wszystkim w pracy z dziećmi. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi kieruje się zasadą, że pacjent nie jest bezosobowym schorzeniem, które należy wyleczyć i posłać w swoją drogę, tylko człowiekiem, któremu należy okazać empatię, pomóc i ulżyć.

Lisowski – Medycyna Komfortu Życia


 

Medycyna konwencjonalna przynosi oczekiwane rezultaty w leczeniu choroby organicznej, lecz nie do końca radzi sobie z objawami dysfunkcji czynnościowej, szczególnie w układzie ruchu. Skupiać się będzie na łagodzeniu objawów, a nie zawsze na dokładnym diagnozowaniu i usuwaniu przyczyn bólu, zaburzeniu ruchu, czynności kręgosłupa lub stawów. Ciekawość poznawania skutecznych metod terapii i zawodowe zaangażowanie w rozwiązywanie problemów zdrowotnych moich pacjentów skłoniły mnie  ku szkoleniu się w ortopedycznej terapii manualnej.

Jej skuteczność zafascynowała mnie na tyle, by ustawicznie zgłębiać tajniki tej specjalizacji, biorąc udział w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą oraz doktoryzując się w tej dziedzinie medycyny. Lisowski – Medycyna Komfortu Życia – to obecnie firma, która jest urzeczywistnieniem moich aspiracji ku połączeniu nauki ze skuteczną praktyką medyczną, realizowaną w modelu terapii holistycznej. Zależy nam, by pacjent traktowany był z szacunkiem i jako całość, a nie tylko jako bezimienna dolegliwość.

Wysoka skuteczność terapii to symbioza wykształconych, ambitnych i empatycznych ludzi, pracujących w naszej firmie oraz nowoczesnych technologii, które wspomagają naszą pracę. Oprócz specjalistycznych zabiegów, propagujemy i wdrażamy programy profilaktyki w postaci nauczania konkretnych ćwiczeń i prawidłowych wzorców zachowań dedykowanych danemu przypadkowi dysfunkcji w układzie ruchu.

Stąd, ku satysfakcji naszych pacjentów, od 2005 roku nieustającą popularnością cieszy się wydany i regularnie przez nas aktualizowany poradnik z ćwiczeniami, pod tytułem „Terapeutyczna moc rozciągania mięśni” (J. Lisowski, W. Hagner).

W 2018 roku rozpoczynamy realizację naszego nowego projektu „W 7 dni do zdrowia”. Jest to pomysł na wprowadzenie leczenia stacjonarnego, który zrodził się w odpowiedzi na liczne zapytania ludzi,  korzystających z naszych usług i tych, którzy zamierzają poddać się naszej terapii.

Serdecznie zapraszamy naszych obecnych i przyszłych pacjentów do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu uzyskania dokładnych informacji: